Žádost o omluvu nepravdivého tvrzení na webových stránkách NF VŠE

Vážená paní děkanko,

důrazně protestujeme proti uvedení nepravdivého tvrzení v předposledním odstavci textu „Prohlášení vedení Národohospodářské fakulty VŠE na nepodložená obvinění ze strany bývalých členů Etické komise VŠE“, který je zveřejněn na webových stránkách Národohospodářské fakulty. Předseda ani jeden z místopředsedů Akademického senátu VŠE se žádným způsobem nevyjádřily tak, jak je naznačeno v textu.

Vážená paní děkanko, požadujeme okamžitou opravu uvedeného textu a uveřejnění omluvy na webových stránkách Národohospodářské fakulty předsedovi a místopředsedům Akademického senátu VŠE za tuto nepravdivou informaci.

Zároveň bychom Vás chtěli upozornit, že o platnosti či neplatnosti mandátů členů Etické komise VŠE v žádném případně nerozhoduje vedení Národohospodářské fakulty, ani někteří jiní členové její akademické obce.

Tomáš Pavelka – předseda AS VŠE

Josef Bič – místopředseda AS VŠE